Logo

VW PASSAT CC 2.0TDI 10

Број на оглас: 3630882 | Објавен на: 04.08.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW PASSAT CC 2.0TDI 170ks euro 6 , 2010GOD MODEL 2011,REGISTRACIJA DO 10.2020god SO ZELEN KARTON, FUL OPREMA , 180000km SERVISNA KNISKA , PROVERKA PO VAS IZBOR, MOZNA ZAMENA VW GOLF 7 !!!!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач