Logo

Yamaha R1

Број на оглас: 3630934 | Објавен на: 03.08.2020, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: R1

Километри: 30000

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamana R1 2006 vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba
Kontakt: 076-422-127 - Bojan

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач