Logo

Opel Astra H Bandasi Bandazi Felni Felgi 16ki

Број на оглас: 3631064 | Објавен на: 04.08.2020, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se bez zabeleska vo fabricka sostojba. (4x100) 12.500 denari
Gumi letni Pirelli odlicni (09.2017) 4.500 den.
205 55 R16

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 audi a3

Потврден огласувач