Logo

Tafe 2010

Број на оглас: 3631154 | Објавен на: 08.07.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tafe traktor bes kabina 2010
Godina ekstra tip dobar trktor
Po hitno ima moi prevos tam nosene
Tura
Kontak
072 780 185
070 522 986

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Sunko

Потврден огласувач