Logo

OTKUP NA MALINA

Број на оглас: 3631214 | Објавен на: 26.06.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се бара


Vrsime otkup na malina, moze sveza i zamrznata rolend.
Ponudete kolicini od 500 kg pa nagore.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач