Logo

BMW 116 BENZIN 2006god FUL OPREMA

Број на оглас: 3631251 | Објавен на: 03.08.2020, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 116

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 116 2006god ful oprema
Klima ispravna
Airbagx6
Servo volan podesiv po visina
Abs
Dtc
El prozori
El retrevizori
Centralno
MAK 18 bandazi plateni 800e
Novi gumi
Moze zamena

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач