Logo

ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ МОДЕЛ Г12 ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

Број на оглас: 3631262 | Објавен на: 25.11.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ
Гарнитурите се наменети за: тераси,мали станови,хотели,кафичи,канцелаљрии и сл.
Бојата на гарнитурата (металниот дел и тапацир платното е по желба на купувачот)
Димензиите и цените зависат од моделот на гарнитурата и се доставуваат на барање нњ купувачот.
За подетални информации околу цените и останато МИЛЕ ВАНОВ 078/236990

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач