Logo

Skuter

Број на оглас: 3631383 | Објавен на: 04.07.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2016

Модел: Roadbike

Цена: 580 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam skuter vespa hamachi roadbike 125cc vo odlicna sostojba
Prv sopstvenik uredno servisiran so pominati 4800km
Prva registracija 2016 g.
Skuterot e registriran do 19.06.2021 so sleden servis nov akumulator, cvekica, ulje i filter za vozduh.
Skuterot poseduva sistem za alarm so 2 dalinska i 2 klucevi
Dodatok- hamachi kaciga i cerada za skuter

Shitet skuter vespa hamachi roadbike 125cc nga pronar i pare, me servis te rregullt dhe me 4800 km te kaluara ne gjendje te shkelqyer
Regjistrimi i pare ne v.2016
Skuteri eshte i regjistruar deri me 19.06.2021 i servisuar me bateri te re, kandele, vaj dhe filter ajri
Gjithashtu ka te instaluar sistem alarmi me 2 pulte dhe 2 celesa
Shtese- helmete hamachi dhe mbulese per skuter

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач