Logo

Kuka

Број на оглас: 3631387 | Објавен на: 11.07.2020, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 105 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 314 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1981

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Naselba Timjanik

Цена: 24.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo naselba timjanik (Negotino) vo odlicna sostojba dvor od 314m2 i kuka 105m2 so site dokumenti i plateni site davacki. 24000 evra cenata ne e fiksna kukata moze da se vide vo sekoe vreme.telefoni za kontakt 076/976-670 i 076/460-149

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач