Logo

VELOSIPED CROSS SHAMPION 18 brzini

Број на оглас: 3631604 | Објавен на: 08.07.2020, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VELOSIPED CROSS SHAMPION 18 BRZINI
SO KILOMETRAZA. MNOGU ZDRAV VELOSIPED CVRST SO BAGAZNIK, SHUMANO BRZINI.ODLICEN !!!
mail:kavadarci666@yahoo.com
tel:070787848

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dane

Потврден огласувач