Logo

APRILIA SR 50 R FACTORY

Број на оглас: 3631658 | Објавен на: 24.09.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Aprilia Sr50 R 2010 god kompletno servisiran vo odlicna sostojba.
Moze zamena samo Za ponova Aprilia Sr50 so moja doplata. Motorot e na bg tabli

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач