Logo

Се продава земјоделско земјиште

Број на оглас: 3631665 | Објавен на: 30.06.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Нивата се наоѓа во село Глишиќ покрај чешмата до самиот мост. Одговара за фарми и слично.Има вода во секое време

Огласи од: Dimitar

Dimitar

Кавадарци

Станете Премиум член

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач