Logo

Toyota Corolla Verso 2.2 D-CAT 130 kw 2006 god

Број на оглас: 3631686 | Објавен на: 13.07.2020, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla Verso

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Corolla Verso 2.2 D-CAT 130 kw 2006 год
Vo ekstra sostojba moze da se vide vo sekoe vreme na placot vo Autostruja Vinica
Tel za kontakt
071441444

Огласи од: AUTOSTRUJA

AUTOSTRUJA

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 AUTOSTRUJA

Потврден огласувач