Logo

4 летни гуми Uniroyal и Kumho

Број на оглас: 3631697 | Објавен на: 31.07.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 60

Дијаметар: 16

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


се продаваат 4 летни гуми ( 2 x Uniroyal и 2 x Kumho)
гумите не се искривени или пукнени.
цена за сите заедно: 6500 денари.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ep

Потврден огласувач