Logo

2 летни гуми Sportiva

Број на оглас: 3631699 | Објавен на: 31.07.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 175

Висина: 70

Дијаметар: 13

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


се продаваат 2 нови невозени летни гуми Sportiva
гумите не се искривени или пукнени.
цена за двете заедно: 3500 денари.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ep

Потврден огласувач