Logo

Prodavam Samsung J6 pod garancija

Број на оглас: 3631713 | Објавен на: 30.06.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J6

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samsung j6 pod garancija do 14Januar2021 super zacuvan so dve maski ful pakovanje

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач