Logo

Mesalica za beton se IZDAVA

Број на оглас: 3631801 | Објавен на: 05.07.2020, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Zvoni na 075 217 178 Emil 075 752 535

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач