Logo

PASSAT 103 KW 140 KS 8 V 2007G

Број на оглас: 3631872 | Објавен на: 25.09.2020, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSATO E REGISTRIRAN
NAPRAVEN GOLEMA SERVIS
VO BESPREKORNA SOSTOJBA

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач