Logo

Prodavam industriska masina za sienje

Број на оглас: 3631937 | Објавен на: 11.07.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam industriska masina za sienje, germanska.
Javuvanje na: 075-287-697 (do 20h)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Evica

Потврден огласувач