Logo

GOLF VI 2.0

Број на оглас: 3631956 | Објавен на: 07.08.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Regisriran, servisiran cela prednica komplet smeneto ulje , 2 pari bandasi gumi isto 18letni zimski 16 , moze da se proveri kade sakate ..
full oprema.
za po detalno javete se

 TIMI

Потврден огласувач