Logo

Range Rover 3.6D

Број на оглас: 3632000 | Објавен на: 30.06.2020, 23:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Range Rover 3.6D
2007
Full Oprema
Bugarski Tablici -Registrirano
Moze da se carini
Moze zamena
📞078400635

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Struga

Потврден огласувач