Logo

KAMION: MAN TGA - 2008 - EURO 5 !

Број на оглас: 3632024 | Објавен на: 07.07.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €

13.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlucna sostojba - novi gumi !

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Sashko

Потврден огласувач