Logo

Klima kompresor BMW E 46 1.8 Benzin

Број на оглас: 3632059 | Објавен на: 30.06.2020, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E 46

Tип на делови: Клима уреди

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Клима компресор за BMW E 46 1.8 Бензин
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555

Огласи од: AUTOSTRUJA

AUTOSTRUJA

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 AUTOSTRUJA

Потврден огласувач