Logo

Kazan za rakija

Број на оглас: 3632158 | Објавен на: 02.07.2020, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zacuvan, neosteten, celosno od bakar kazan za rakija

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Spase

Потврден огласувач