Logo

Sok od crvena ribizla

Број на оглас: 3632164 | Објавен на: 21.11.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sokovi od ribizla I mesano sumsko ovosje pakuvani vo 1l stakleno sise 300mkd

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Spase/Packa

Потврден огласувач