Logo

Peugeot 307 1.6 hdi moze zamena

Број на оглас: 3632235 | Објавен на: 05.08.2020, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirana do 2 mesec 2021 2005 god so full oprema pali vozi poveke info na tel moze zamena za pomalo

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач