Logo

Honda CRV

Број на оглас: 3632237 | Објавен на: 14.08.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: CR-V

Година: 2012

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 15.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prv sopstvenik, kupena
09.2012 od Honda-Makpetrol, full oprema, plin landi renco, full servis history,sostojba kako nov.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач