Logo

Куќа со два дуќани на екстра локација!

Број на оглас: 3632269 | Објавен на: 28.11.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1968

Година на реновирање: 1997

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Северозапад

Адреса: Naum Naumoski Borce br.14

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на 2 спрата кај стара пожарна во Струга.
Повеќе информации на 070 897 559
и вибер на 071 326 551

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Иван

Потврден огласувач