Logo

Ford fokus

Број на оглас: 3632299 | Објавен на: 06.08.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford fokus tddi vo dobra sostojba ful oprema klima ladi smeneto ulje filtri moze zamena so vasa ili moja doplata

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач