Logo

Suzuki gsx-r 750

Број на оглас: 3632340 | Објавен на: 02.08.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2001

Модел: 750 GSX-R K2

Километри: 40000

Цена: 2.600 €

2.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e mnogu socuvan, ne e pagjan ili greben..nema mani, ne tece ulje,servisiran,registriran do 04 2021
Moze zamena
Mob. 070 496 178

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 ivana

Потврден огласувач