Logo

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110KS

Број на оглас: 3632373 | Објавен на: 05.07.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 999 €

1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SeatOLEDO 1.9 TDI 110ps so najvisoka full operma 
-Kozen enerier
-Bord Kopjutet 
-KLIMA
-ELEK NA STAKLA
-KOZEN I MAKAGON VOLAN 
-Greaci na sedistra
-Alu felni
I mnogu dr
Cena za kes 999 eu

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач