Logo

Opel Corsa 1.0 12v Gjore 077 534 499

Број на оглас: 3632405 | Објавен на: 16.07.2020, 01:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 899 €

900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.0 12v 98 godina osnoven model vo solidna sostojba sprema godinite zdrava 4 novi gumi so po 1000 km dve zimski dve letni reg do 11 mesec
Zvonete na Broj 077 534 499 gjore
Gjore 077 534 499
Barajte me na 077 534 499 Gjore

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач