Logo

4 ALUMINIUMSKI BANDAZI 16" 5x112 VW AUDI GOLF PASSAT

Број на оглас: 3632478 | Објавен на: 30.06.2020, 23:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 4 BANDAZI SO GUMI VO ODLICNA SOSTOJBA 16" 5x112
205 55 16
PASUVAAT NA SEKOJ VW AUDI GOLF PASSAT TOURAN ....

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач