Logo

Мазда 6

Број на оглас: 3632597 | Објавен на: 12.08.2020, 07:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-Алу.фелни со летни нови гуми Debica 205/55/16 со поминати само 3000 км
-климатроник
-вебасто
-Темпомат
-нов акумулатор
-спортски амортизери ,14 цм од под
-0-100 за 10.5 секунди


РЕГИСТРИРАНА ЦЕЛА ГОДИНА ,
ДО 28.07.2021

Можна замена за VW TOURAN со моја доплата

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ч.Л.

Потврден огласувач