Logo

Sony ps4

Број на оглас: 3632684 | Објавен на: 06.07.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


se prodava Sony ps4
1TB memoria
so nego ide Rackata i edna ps4 igra GTA V---
mnogu malku koristen..

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 erdi

Потврден огласувач