Logo

Audi A6 2.7 tdi,stegnat koska 2008god.

Број на оглас: 3632693 | Објавен на: 04.08.2020, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.600 €

6.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Eden od posolidnite Audi A6 na pazarot,na 210000km provereno vo Porse 2 kluca,full oprema,registrirana cela godina,mozna zamena za zamena cenata e 6400e,,za kes ekstra cena,za podole od taa cena ne vrtete,poevtino,i postegnato Audi nema a 2008 godina

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 OLIVER

Потврден огласувач