Logo

BMW 730D XDrive 2018 M SportPackage

Број на оглас: 3632700 | Објавен на: 27.06.2020, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2018

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 195 kw / 265 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava BMW 730XD , odlicno socuvano kako vnatre taka i nadvor, so samo 80000km. Poseduva mn oprema: mpaket, masaza na sedista, drive ass.... i dr ako e nekoj zainteresiran moze da se dade broj na sasija za da se proveri tocnata oprema koja ja poseduva vozilot...

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Mi-Dej Construction

Потврден огласувач