Logo

NOKIA 6310i SO NOVA MASKA 6310

Број на оглас: 3632716 | Објавен на: 22.11.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 6310i

Боја: Silver

Интерна меморија: 1 TB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 6310i - MADE IN GERMANY
ORIGINAL 2002 GOD.
ODLICNA SOSTOJBA ISPRAVNA 100%
BUSINESS CLASS - SILVER
UNLOCK RABOTI NA SITE KARTICI
POKLON NOVA MASKA

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan Mite

Потврден огласувач