Logo

NOKIA 6310i NOVA MASKA 6310

Број на оглас: 3632717 | Објавен на: 22.11.2020, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 6310

Боја: Silver

Интерна меморија: 1 TB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 850 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 6310i NOVA MASKA 6310

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan Mite

Потврден огласувач