Logo

Mercedes c200 odlicno socuvan

Број на оглас: 3632735 | Објавен на: 13.08.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач