Logo

P20 lite

Број на оглас: 3632880 | Објавен на: 05.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P20 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava itno
Cena po dogovor

 Ile

Потврден огласувач