Logo

Продавам јачмен

Број на оглас: 3632895 | Објавен на: 30.06.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам јачмен рефуз од нива во Штипско.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач