Logo

Prodavam garaza kaj Cesma K. Voda/Продавам гаража кај Чешма

Број на оглас: 3632957 | Објавен на: 14.08.2020, 07:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Продавам гаража кај чешма на ул. Жил Верн во Кисела Вода на 1,5 км од Плоштад, веднаш до старите магацини на Славија со површина од 20 м2.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Кире

Потврден огласувач