Logo

Atomizer 330lit

Број на оглас: 3632983 | Објавен на: 05.07.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba 330litra....inf...070-891-894

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач