Logo

Ford Escort 1.8 D

Број на оглас: 3633014 | Објавен на: 22.09.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sosrojba,pali vozi
Registracija pominata
Tel.za kontakt:
070 493 295
070 493 295
070 493 295

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач