Logo

FIAT LINEA 1.3MJET 12/2010

Број на оглас: 3633026 | Објавен на: 08.07.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Linea

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ne od uvoz
Od salon
Prva registracija 12/10
190.000 km
Kompletno ispravna
Servisirana
nov lanec na 150.000km (redoven servis)

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Маријан

Потврден огласувач