Logo

Skoda Fabia 1.4 16v

Број на оглас: 3633095 | Објавен на: 10.08.2020, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Skoda Fabia 1.4 16v 2003god. ABS .ASR.elektrika na prozori elektrika na retrovizori,podesuvanje na volan, pominati 124 000 km Klima nema voziloto ne e carineto Cena bez Carina 1500 evra .070232 956

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Mitre

Потврден огласувач