Logo

Opel Vectra

Број на оглас: 3633115 | Објавен на: 04.08.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 20 kw / 27 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

2.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Vectra 2.0dti 2002/01god ful oprema klima ispravna tempomat parkinsenzor euro kuka nosic na krov akomulator nov servis solidni gumi nema gnilo trulo ne krcka ne tropka se e vo funkcija do najmalo dugme registrirana e cela godina kolata vredi da se vidi moze zamena samo kavadarci za zamena tel:076 564 621

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ford

Потврден огласувач