Logo

BMW X6 3.5D X-DRIVE BI TURBO 286KS EXTRA CENA

Број на оглас: 3633118 | Објавен на: 04.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 6

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 213 kw / 290 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 21.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- BMW X6 3.5D BI-TURBO 286KS SPORT PAKET

- REGISTRACIJA PLATENA ZA CELA GODINA (pred 20 dena)

- SERVIS NAPRAVEN KOPLETEN MASLO FILTRI PRED 100KM

- KUPENA OD ITALIA PRED 6 GODINI - 255.000 REALNI KILOMETRI POMINATI

- ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI

- EXTRA CENA ZA CASH: 19.999 EUR

P.s. Dopolnitelen popust ako ste vo moznost da platite so cryptovaluti (bitcoin, ethereum, litecoin i taka natamu)

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Anel

Потврден огласувач