Logo

Nissan x trail 2.2dci 4x4

Број на оглас: 3633226 | Објавен на: 14.08.2020, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan x trail 2.2 dci 4x4 2006 God dpf Nissan motor na lance 175 000km ful oprema perfektna sostojba 070 232956

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Mitre

Потврден огласувач